• Обновено
Замена Earpads, Замена Замена Earpads Одговара за JBL E55 E55BT Quincy Слушалки Пена Leatherette Уво Перници за Безжична Bluetooth Слушалки - (Боја: Црвена)

Замена Earpads, Замена Замена Earpads Одговара за JBL E55 E55BT Quincy Слушалки Пена Leatherette Уво Перници

Rating 
DEN 1641.60

Залиха
Во магацинот.

Боја : Црвена.Предмет Тип : Уво Влошки.Големина : Стандард.Пакет : Yes.Материјал : Leatherette.Опис : Item Description Fit За JBL E55、E55 BT、E55bt Quincy Издание Слушалки.1. Еден пар на уво Перници, без приклучок за слушалки.2. Состојба : Не се оригинални, но 100% сосема нов.3. Боја : За Црна, сива, црвена, теал зелена, За Blue4. Материјали : Протеини кожа (Вештачка кожа / Leatherette)5. Додатен : Меморија foam Selling Поени : меки материјали, удобен за носење, издржливи во употреба.Овој Објект Не Е Вашиот Приклучок За Слушалки Модел ?За да ја зачувате вашата За ВРЕМЕ, ве молиме контактирајте со нас и остави порака, ќе дадеме вистинскиот производ за вас.За Црн Дизајн, без R / L4 Бои со R / Л Топла Совети : Ние ќе се обидеме потрудиме да се покаже на производот како што навистина е.Сепак, поради разликата помеѓу снимање светлина и di For SPLay, не може да биде боја разлика, ве молиме обратете се на вистинскиот објект.Зошто Ние Треба да го Замени на Уво Влошки ?1. Висок квалитет на уво влошки можат да се прилагодат на различни форми на надворешното уво, изработка на слушалки не е толку лесно да падне.2. Тоа може ефикасно да се заштитат нашите уши и да се избегне discom За т предизвикана со За Earing приклучок за слушалки За долго ВРЕМЕ.3. Подобрување на квалитетот на звукот на слушалките.4. Редовна Замена може да се задржи за лична хигиена се чисти.FAQQ1 : Што значи цената вклучува?А1 : Само цена на производот и дел од express такса.Q2 : Кога ќе стоката се испратат по ред е ставен?А2 : Обично 2-5 работни дена.Q3 : Дали ќе го прифати капка-Објект Спецификација : Предмет Тип : Уво Pads Size : За Standard Package : Yes Material : Leatherette.

Основни карактеристики

Најдобри понуди