• Обновено
Замена Earpads за BackBeat ПРО Замена Замена Earpads Компатибилен со Plantronics BackBeat ПРО Безжична Бучава Поништување на Слушалки(Црна+Виолетова)

Замена Earpads за BackBeat ПРО Замена Замена Earpads Компатибилен со Plantronics BackBeat ПРО Безжична Бучава

Rating 
DEN 1836.00

Залиха
Во магацинот.

Предмет Тип : Уво Влошки.Пакет : Yes.Материјал : Кожа.Опис : удобно&ТРАЈНИ : се Направени од издржлив протеини кожа, Уво Влошки За имаат мазна површина и удобно допир.ПОДОБРЕН ЗВУК : Мемориска пена за подобрување на бучава блокирање обезбедува совршена за слушање искуство.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Лесна инсталација, Многу удобно, им даде на вашиот бренд нови earpads Item Спецификација : Предмет Тип : Уво Pads Package : Yes Material : Кожа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди