• Обновено
Замена Earpads, Замена Earpads Замена Пена Опфаќа Перници Earpad Перница Поправка Делови за AKG K601 K701 K702 Q701 702 K612 K712 Слушалки

Замена Earpads, Замена Earpads Замена Пена Опфаќа Перници Earpad Перница Поправка Делови за AKG K601 K701 K702

Rating 
DEN 981.60

Залиха
Во магацинот.

Предмет Тип : Уво Влошки.Пакет : Yes.Материјал : Кожа.Опис : 100% Сосема Нов & Висок Quality More удобен За вашата ears Material : Leather Carefully дизајниран и произведен.Ќе добиете : 1 Пар на Уво Влошки ( слушалки НЕ се вклучени)Точка Спецификација : Предмет Тип : Уво Pads Package : Yes Material : Кожа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди