• Обновено
LG ТОН Стил HBS-SL5 Bluetooth Безжична Стерео Слушалки - Црна (Продолжува)

LG ТОН Стил HBS-SL5 Bluetooth Безжична Стерео Слушалки - Црна (Продолжува)

Rating 
DEN 1728.00

Залиха
Во магацинот.

Тенок и лесна дизајн - Премија Едно-тело поглед и дизајн.Hi-fi звук решение со Меридијанска Аудио - Мулти-метален слој единица за богат бас и јасно средината и на високо ниво.Брзо Полнење - 10 минути полнење за 3 часа користење.Време на разговор 8 часа.Музика игра време 8 часа.Време на мирување 18 дена.HBS-SL5_Black Стигнале Earbuds Направена со Меридијанска Технологија за Мулти-Слој на Метал за Подобар Звук Двојна Микрофони Долготрајни и Брзо Полнење на Батеријата Брзо Спарување via Bluetooth.

Основни карактеристики

Најдобри понуди