• Обновено
Panasonic Прогресивно Скенирање DVD Плеер со CD Расцепен и Тешка Прашина се Отпорни на Дизајнот, Карактеристики на сите НОВИ Моќ Продолжи за Моќ Испади и Видео & Аудио D/A Ко

Panasonic Прогресивно Скенирање DVD Плеер со CD Расцепен и Тешка Прашина се Отпорни на Дизајнот, Карактеристики

Rating 
DEN 408.00

Залиха
Во магацинот.

Оваа прогресивно скенирање DVD плеер доаѓа опремен со двете видео и аудио D/A конвертори, како и способноста да ги собереш вашиот видео каде што сте застанале, треба да има моќ прекин, со Моќ Продолжите Технологија.ЦД Расцепен ви овозможува да архив музички Цд-а во USB меморија.Прогресивно Скенирање DVD Player Equipped со двете видео и аудио D/A конвертори па сега можете да ги гледате или слушате вашата омилена music CD Расцепен Technology Now можете да архив музички Цд-а во USB меморија.Мулти Систем DVD Плеер, Тешка Прашина се Отпорни Дизајн, Висок Квалитет на Сликата со Xvid.Исто така, ќе имаат корист од зајакнатата формат на датотека компатибилност вклучувајќи MP3, JPEG, и Xvid.Проширен формат на датотека компатибилност вклучувајќи MP3, JPEG, и Xvid.

Основни карактеристики

Најдобри понуди