• Обновено
DVP-SR510H Upscaling DVD Плеер Преку HDMI Вклучува HDStars 6 ft HDMI Кабел со RMT-D197A Далечински Влакна и Текстил

DVP-SR510H Upscaling DVD Плеер Преку HDMI Вклучува HDStars 6 ft HDMI Кабел со RMT-D197A Далечински Влакна и

Rating 
DEN 1270.32

Залиха
Во магацинот.

UPSCALING DVD ПЛЕЕР : Зголемување На Квалитетот на Вашиот DVD Колекција за Близу до Целосна HD.Поврзете Го Плеерот на Вашиот ТВ преку HDMI Кабел и да Видиме Стандардна Дефиниција Филмови Upscaled да се Изедначи, Грапав-Бесплатно, 1080p Квалитет.ПРЕЦИЗНОСТ КИНО ПРОГРЕСИВНА ТЕХНОЛОГИЈА : Детектира Слика Промени На Пиксели на Ниво, исто Така, се Вработува Одделни Алгоритми За Процесот на Движење и Уште Делови од Слика, што Резултира Со остар Потекло со Подвижни Предмети, Кои Се Речиси Ослободени Од Артефакти.DOLBY & DTS ДИГИТАЛЕН ИЗЛЕЗ : Вклучува Поддршка За Подобрено Аудио Формати Од Dolby и DTS и Обезбедува Поврзување на Некои Постари Корисници и Телевизии, Дозволувајќи им На Играчот да се Работи Со Повеќе Аудио Системи.Тоа, исто Така, Вклучува Стерео Аналоген Аудио Излез.РАЗНОВРСНА ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ : Можете Да го Контролирате ТВ приемници Од Повеќето Големи Производители, Вклучувајќи ги и Основните Контрола на Функциите Како што се вклучено/исклучено, Канал Селекција, и Контрола на Јачина на звук.DVP-SR510 H Upscaling DVD Плеер Преку HDMI Вклучува HDStars 6 ft HDMI Кабел со RMT-D197 A Далечински Влакна и Текстил.

Основни карактеристики

Најдобри понуди