• Обновено
Греење Душек Подлога Вода Загреана Душек Подлога, Не-Зрачење Циркулација на Вода за производство на Електрична Ќебе за Зима, Паметни Постојан Топол Кревет (Големин

Греење Душек Подлога Вода Загреана Душек Подлога, Не-Зрачење Циркулација на Вода за производство на Електрична

Rating 
DEN 7392.96

Залиха
Во магацинот.

Услуги на клиентите - Ние обезбедуваме услуги на корисниците 24 часа на ден во било кое време. Отстрани две ореви на задната страна на домаќинот, Поврзете се на силиконски црева на машина и ќебе.Тоа, исто така, се задржи подалеку од електромагнетна радијација. Вклучување на напојување, се инјектираат бистра вода (околу 500ml), се чека на вода за да го внесете подлога, алармот ќе се огласи еднаш, и потоа да се внесе јасно вода повторно се додека нивото на водата не се откажат повторно.Водата се Загрева Душек Подлога Ново Искуство на Здрав Сон - Карактеристика:Повеќе Protection-Заштита на Вашиот Топол Sleep Water недостиг предупредување : престане да работи и потсети кога водата shortage Antifreeze заштита : да се спречи замрзнување на резервоарот за вода и вода pipe Overload коло заштита : автоматски исклучете ако сегашниот е премногу large High температура заштита : автоматски исклучете на високо temperature Power одбор суспензија дизајн : вода и електрична енергија поделба за да се спречи leakage12 часа автоматското исклучување - Главниот Параметар : Моќност : 60 WHost напон : 220 VHost Бучава : ≤30d BTemperature Опсег : 10℃(50℉)- 65℃(149℉)Домаќин големина : 240*200*120mm - Пакет Содржина : Постојана Температура Домаќин ×1 Mattress Подлога ×1 User Прирачник ×1 Remote Контрола ×1 - Како да се Use1.Со цел да се спречи минерали или акумулацијата од блокирање на гасоводот, препорачливо е да се користат прочистена вода)3. Забелешка : бидејќи ќебе е укината, тоа може да биде потребно да се издувниот воздух со помош на издувните инка.Тоа е многу погоден за стари лица, бремени жени и новороденчиња.Soft & Удобно & Mutely - Нашата вода загреана душек со меки влакна цевка не само што може да обезбеди топлина на вашиот простор, но исто така ви нудиме Сигурен удобност со сигурен quanlity.Широк Спектар : 10℃(50℉)- 65℃(149℉)/ Ја Прилагодите Вредност : 1℉.

Основни карактеристики

Најдобри понуди