• Обновено
Utoolmart Кожа Занает Шупливи Дупка Удар, Круг Шупливи Удар, Занает Удар Алатка, Шупливи Дупка Удар Машина Алатка, Круг Јаглероден Челик Кожа Занает Дупка Удар, 14mm Дупка

Utoolmart Кожа Занает Шупливи Дупка Удар, Круг Шупливи Удар, Занает Удар Алатка, Шупливи Дупка Удар Машина Алатка,

Rating 
DEN 234.96

Залиха
Во магацинот.

【Димензија】- Големина на Шупливи Удар : 14mm / 0.55-инчен; Вкупна Должина : 95mm / 3.74-инчен.На удирање обликот на овој удар е кружни. 【Материјал】- Челик удар постави направени од најтврдокорните јаглероден челик е издржлив, острина, добро темпериран& круг сечење на работ, knurled тело за сигурна потпора и лесен за идентификација. 【Специјален Дизајн】- посебен дизајн не само што може да заштедите енергија, но исто така и лесно се сече низ повеќе слоеви на ткаенина.И не се лизга и удобна рачка.На работ е подложен на топлина процес на преработка, и остар носат-отпорни, сечење е мазна. 【Погодно】- Шупливи удар е лесен за користење од страна на ставање на заптивка дупка удар во текот област што треба да ја дупка и го возврати ударот заврши со чекан или mallet, создавање на уникатен ефект на кожа со различни модели punchers. 【Апликации】- Шупливи Дупка Удар Машина Алатка за дупчење дупки во Кожа, дихтунзи, пластика, текстил, хартија.Се препорачува за falconry, хоби, занаети, моделирање, дома поправка или било обичај кожа работа и др.Челик удар постави направени од издржлив, топлина третираат јаглероден челик за траен сечење на рабови.Специјален дизајн, се заштеди енергија, лесно може да се намали преку повеќе слоеви на ткаенина.За дупчење дупки во дихтунзи, кожа, пластика, гума или винил.

Основни карактеристики

Најдобри понуди