• Обновено
Bostitch Канцеларија 3 Дупка Удар, 12 Лист Капацитет, Трајни Метал, Златото Хром, Гума База

Bostitch Канцеларија 3 Дупка Удар, 12 Лист Капацитет, Трајни Метал, Златото Хром, Гума База

Rating 
DEN 335.76

Залиха
Во магацинот.

Удари до 12 листови хартија.Лесен-за-чистење на чип послужавник.Гумена база подлога за стабилност за време на употреба. 3-дупка за конфигурација.Издржливи метална конструкција за долговечност.Оваа Bostitch Канцеларија компактен, метал 3-дупка удар сега доаѓа во металик златна боја!Ова злато дупка удар вклучува исто добро познат и сакан карактеристики како оригиналот, вклучувајќи го и долготрајна издржливост и сигурна изведба која е со Bostitch 3-дупка удар.Совршен придружник за било биро и канцелариски прибор, оваа дупка удар карактеристики класичен 3-дупка за конфигурација за прецизно дупчење, до 12 листови хартија.Не само на метална конструкција се обезбеди трајност, туку на гумена база подлога, исто така, обезбедува стабилност при користење на било која работна површина.Обидувајќи се да се избегнат оние мал хартија кругови кои се направи таков хаос?На лесен-за-чистење на чип обидете се ќе ви помогне да се ослободи од вишокот на хартија во трепкање на окото, без неред во глетката!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди