• Обновено
Utoolmart Кожа Занает Шупливи Дупка Удар, Овална Шупливи Удар, Занает Удар Алатка, Шупливи Дупка Удар Машина Алатка, Овална Јаглероден Челик Кожа Занает Дупка Удар, 10мм x

Utoolmart Кожа Занает Шупливи Дупка Удар, Овална Шупливи Удар, Занает Удар Алатка, Шупливи Дупка Удар Машина

Rating 
DEN 208.56

Залиха
Во магацинот.

【Погодно】- Шупливи удар е лесен за користење од страна на ставање на заптивка дупка удар во текот област што треба да ја дупка и го возврати ударот заврши со чекан или mallet, создавање на уникатен ефект на кожа со различни модели punchers. 【Материјал】- Челик удар постави направени од најтврдокорните јаглероден челик е издржлив, острина, добро темпериран& круг сечење на работ, knurled тело за сигурна потпора и лесен за идентификација.20-инчен; Вкупна Должина : 100mm / 4-инчен. На работ е подложен на топлина процес на преработка, и остар носат-отпорни, сечење е мазна, погоден за удирање со разни материјали.39-инчен x 0.【Димензија】- Големина на Овална Шупливи Удар : 10мм x 5mm / 0. Челик удар постави направени од издржлив, топлина третираат јаглероден челик за траен сечење на рабови. 【Специјален Дизајн】- посебен дизајн не само што може да заштедите енергија, но исто така и лесно се сече низ повеќе слоеви на ткаенина. Лесен за употреба со ставање на заптивка дупка удар во текот област со чекан или mallet. Специјален дизајн, се заштеди енергија, лесно може да се намали преку повеќе слоеви на ткаенина.На удирање обликот на овој удар е овална. Се препорачува за falconry, хоби, занаети, моделирање, дома поправка итн.На работ е подложен на топлина процес на преработка, и остар носат-отпорни, сечење е мазна.Utoolmart Кожа Занает Шупливи Дупка Удар, Овална Шупливи Punch Features1.

Основни карактеристики

Најдобри понуди