• Обновено
1Pcs Микс Удар Кожа Алатка Перфоратор Дупка Занает Постави Празен Перфоратор Појас Крои Удари Гроздобер

1Pcs Микс Удар Кожа Алатка Перфоратор Дупка Занает Постави Празен Перфоратор Појас Крои Удари Гроздобер

Rating 
DEN 767.76

Залиха
Во магацинот.

Дебелина : 0.5 mm,0.8 mm,1mm,1.2 mm,1.5 мм,1.8 мм,2mm,2,5 mm,3мм,3.5 мм,4mm,4.5 мм,5mm,1 сет на 13 големини.Боја : Сребро.Материјал : 45 Јаглероден Челик; Цврстина : 48 - 52 HRC.Сет Вклучува : 13-компјутер.Шупливи Удари.Се користи за Дупчење Дупки во Кожа, Винил , Пластика , Хартија , гума и други меки материјали.Description13 големина на располагање - ве молиме изберете од паѓачкото мени.Вие треба да изберете на "Износот" и цената автоматски ќе се промени.Опис на производот : Состојба : 100% Сосема нов.Материјал : Јаглероден Челик.Добро е да користите за кожа занает, облека ,чанти,платно, webbing, јакна и сл.Тие се одлични за било обичај кожа работи.Ве молиме Имајте во предвид : производство на Железо, па ќе има некои оксидација, не влијае за употреба.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн.На тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации, ние ќе бидеме среќни да работат со вас.Тоа е остар, го Задржи надвор од децата се постигне.Нашата продавница има многу видови на шишиња и studs.Добредојдовте На Големо.

Основни карактеристики

Најдобри понуди