• Обновено
YRYPVD Дупка Удар 3-15mm Алатка Кожа Занает Појас Canva Дупка Занает Удар Шупливи Перфоратор Мали и Преносливо (Боја : Како што е Прикажано)

YRYPVD Дупка Удар 3-15mm Алатка Кожа Занает Појас Canva Дупка Занает Удар Шупливи Перфоратор Мали и Преносливо

Rating 
DEN 1737.60

Залиха
Во магацинот.

Овозможува сигурен, трајни и во согласност удирање.Употреба на Кожа, Винил, Пластика, Синтетички, Заптивка Материјали, Гума и Повеќе!.Топлина-Закорави, Високо-Јаглероден Челик Конструкција за Долг Живот Острина и Издржливост.Лесен-за-зафат knurled shanks дизајнирани.Тоа ќе биде брз и лесен алатка за да се удар точни дупки во заптивка материјал, светлина мерач лим, кожа и многу други материјали.Погоден за удирање во различни materials Made од издржлив материјал и plz чува на суво место, што е добро за одржување.Шупливи Перфоратор само,други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификација : Материјал : Високо-Јаглерод Steel Size : стан.14.7x10x3cm/5.79x3.94x1.18in Color : Како слики shown Quantity : 1 Set Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 1 Сет x Шупливи Перфоратор.

Основни карактеристики

Material:
High-Carbon Steel
Size:
app.14.7x10x3cm/5.79x3.94x1.18in
Color:
As the pictures shown
Quantity:
1 Set
No retail package. :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package Contents:
1 Set x Hollow Puncher :

Најдобри понуди