• Обновено
Вирџинија Е За Љубителите На Спортски Дуксери Долг Ракав Pullover Маскирани Sweatshirt Врвот За Млади

Вирџинија Е За Љубителите На Спортски Дуксери Долг Ракав Pullover Маскирани Sweatshirt Врвот За Млади

Rating 
DEN 890.16

Залиха
Во магацинот.

Удобно худ, сплит кенгур џеб, и drawstring хауба дизајн, лесно може да се прилагоди.Класичен џемпер стил може да бидат заменети со различни bottoms по волја.Овој џемпер е направен од чист памук материјал, која апсорбира потта, е дише, не е лесно да се намали, pilling и деформира.Оваа големина на податоци е рачно мери под облеката рамно, и грешка во рок од 1-2cm е нормален феномен.Тоа е најдобро за родендени, Денот на Вљубените, празници, денот на Благодарноста, Божик, Нова Година, било одмор совршен подарок за вашите пријатели, семејство или себе си!.7 инчи/45 см, облека должина : 25.Тоа е многу погоден за фудбал, кошарка, трчање, пешачење, планинарење, патуваат, кампување, итн.Таа е погодна за различни стилови и прилики како што се street dance, улица стил, спорт, дневен одмор и така натаму.4 инчи/39 см, облека должина : 24 инчи/61 см, ракави должина : 21.Се повлече На затворање.Имаме шест големини во црна и бела бои за да го изберете од : XS, S, M, L, XL, 2 XL.5 cm, градите ширина : 21.Ако сте го купиле нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.4 инчи / 67 см, ракави должина : 23.5 cm,М : Рамо ширина : 16.Забелешка : не се впие за долго време, не bleach, и температурата на перење течноста не смее да ја надмине 45ºC.Овој џемпер е направен од чист памук материјал, која апсорбира потта, е дише, не е лесно да се намали, pilling и деформира.5 cm, градите ширина : 18.Имаме шест големини во црна и бела, две бои за вашиот избор : XS : Рамо ширина : 15 инчи/38 см,Градите ширина : 15.Малку еластична ткаенина има умерено се чувствуваат и е удобен за носење.1 инчи/51 см, облека должина : 27.Погоден за млади мажи, жени и адолесценти, со лабава верзија, погодна за луѓе на секоја тело форма.

Основни карактеристики

Најдобри понуди