• Обновено
Pedgot Миленичиња Куче Качулка Облека со Куче Шепа Облик Бивол Plaid Печати Топло Кутре Облека со Капа Милениче Облека Куче Маскирани Тимови Pullover Суичери Куче Палта за С

Pedgot Миленичиња Куче Качулка Облека со Куче Шепа Облик Бивол Plaid Печати Топло Кутре Облека со Капа Милениче

Rating 
DEN 215.76

Залиха
Во магацинот.

Симпатична Миленичиња Џемпери со Хет - класичен солидна боја милениче џемпер со шапка, комбинирање на класична бивол plaid со кучиња шепи, и, исто така, испечатени со жолта зборот на "Pedgot", симпатична и стилски, нека вашето домашно милениче куче целосно ослободување својот шарм и да привлече повеќе внимание!.Различни Големини на Располагање - S-size : назад должина изнесува 30 см/11.8 инчи, биста е 40 см/15.7 инчи; со цел да се направи куче носат повеќе удобно, тоа не е изводливо да се суди од страна на искуство и тежина сам, се надеваме дека ќе можете да изберете во зависност од големината на табелата и вистинската големина на куче; забелешка : нашите миленичиња облека се малку поголеми; ако се помеѓу две големини, се препорачува да се избере помал еден.Квалитетен Материјал - кучето качулка е направен од високо-квалитет полиестер материјал, со добра еластичност, добра навремено отпор, не е лесно да се деформира, силни и издржливи.Топло тоа е идеален подарок за родендени, ноќта на Вештерките, Божиќ и сите други посебни празници.Машина Перат - благ детергент и ладна вода, се препорачува; машина перат, не исчезнат или да се намалат; значи, ова домашно милениче облека може да се чува уредни и фирма за долго време!.Карактеристики : Материјал : polyester Size : S-size - назад должина : 30 cm/11.8 инчи, биста : 40 cm/15.7 inches Color : Darkgray Quantity : 1 Package вклучува : 1 x Куче Hoodie Note : Боја разлика може да постои поради различни прикази.Можеби постои мало отстапување во прирачник за мерење.Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина на табелата и вистинската големина на куче.Нашите миленичиња облека се малку поголеми; ако се помеѓу две големини, се препорачува да се избере помал еден.

Основни карактеристики

Најдобри понуди