• Обновено
Panasonic DC-GH5M2 LUMIX 5G/4K/Live Support/USB Полнење Дигитална Камера, се Испраќаат од Јапонија (12-60mm Леќа комплет)

Panasonic DC-GH5M2 LUMIX 5G/4K/Live Support/USB Полнење Дигитална Камера, се Испраќаат од Јапонија (12-60mm

Rating 
DEN 710.40

Залиха
Во магацинот.

● Додатоци : Батеријата пак, батерија полнач AC адаптер, телото капа, за поврзување со USB кабел, кабел држач, рамо, рака, топла чевли покрие ● Леќа вклучени за леќа комплет наместен : LUMIX G VARIO 12-60mm/F3.5-5.6 ASPH./МОЌ О Ж. С.

Основни карактеристики

Најдобри понуди