• Обновено
iPhone 7 Плус Случај, iPhone 8 Плус Bling Случај, Сирена со Месечината Тешки Shockproof Начичкана Кристал Кристал Bling Хибрид Случај Силикони Заштитен Оклоп за Apple iPhone 7 Плус iPhone 8 Пл?

iPhone 7 Плус Случај, iPhone 8 Плус Bling Случај, Сирена со Месечината Тешки Shockproof Начичкана Кристал Кристал

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

Специјално дизајнирани за Apple iphone 7 Плус iphone 8 Плус.На Оклоп хибрид случај има две слој дизајн : а rubberized внатрешни работи и скаменетото надворешниот поклопец, обезбедување на подобри шок апсорпција и нула отпор.Начичкана Дијамантите се вградени во случај правење на вашиот безжичен уред на повеќе луксузно и гламурозно.Целосна Заштита - ги Опфаќа сите 4 делови и вклучува покрена рабови и силиконски усни да се задржи на екран од гребење или допира земјата.Купи со доверба со нашиот 7-дневниот Гаранција за Парите Назад Без Прашања и 30-Ден Гаранција.Дизајнирани : Двоен Слој Оклоп Случај за Apple iphone 7 Плус iphone 8 Плус .Првиот слој е силиконска гума гел дека обвива околу уредот за давање на шок апсорпција на гума случај.Вториот слој е комбинација на две кори заедно за единствена soft & тешко се меша капак кој го заштитите вашиот телефон од несакани гребнатини, нечистотија, капки и испакнатините од секојдневното користење.100% Задоволството Купи со доверба со нашиот 7-дневниот Гаранција за Парите Назад Без Прашања и 30-Ден Гаранција.Пакетот Вклучува : -1 x Случај.

Основни карактеристики

Најдобри понуди