• Обновено
Тинк-Тенк Технологија KC91106 Супер Светло 9 LED Светло, Црвено

Тинк-Тенк Технологија KC91106 Супер Светло 9 LED Светло, Црвено

Rating 
DEN 264.00

Залиха
Во магацинот.

Црвени LED светилка со супер светло 9 LED светилки.Отпорен на вода.Анти-шок; Не се лизга зафат; 100,000 час сијалица живот.Совршен за автомобил, дома и надвор.Бара 3 "ААА" батерии, вклучени.Опис на производот Бидат целосно подготвени за моќ испади предизвикани од природни катастрофи со оваа LED светилка различни пакет.Пакет вклучува мулти-алатка светилка, супер-светли светилка, виси работа светлина и headlamp.Сите овие користи LED светла, кои се неверојатно светла, енергетски ефикасни и да се обезбеди 100,000 часа на блесне време.Мулти-алатка фенерче има 8 изграден во алатки кои доаѓаат во рака за сите видови на чудни работни места.Од Производителот да Биде целосно подготвен за моќ испади предизвикани од природни катастрофи со оваа LED светилка различни пакет.Пакет вклучува мулти-алатка светилка, супер-светли светилка, виси работа светлина и headlamp.Сите овие користи LED светла, кои се неверојатно светла, енергетски ефикасен, и да се обезбеди 100,000 часа на блесне време.Мулти-алатка фенерче има 8 изграден во алатки кои доаѓаат во рака за сите видови на чудни работни места.

Основни карактеристики

Најдобри понуди