• Обновено
Newmind Професионални Оптичко Стакло на камерата Леќи на Камерата Филтер Камерата Леќи, CPL ND-PL Филтри Сет,за OSMO POCKET2 Мулти Обложени Замена Мешани 6 Сет

Newmind Професионални Оптичко Стакло на камерата Леќи на Камерата Филтер Камерата Леќи, CPL ND-PL Филтри Сет,за

Rating 
DEN 1754.40

Залиха
Во магацинот.

Во текот на следење и спортски снимање, можете да се тресат, и се фрламе на волја, а филтерот не ќе падне.12inch Package Вклучува : Избор 1 : 1x MCUVChoice 2 : 1x CPLChoice 3 : 1x ND4 Choice 4 : 1x ND8 Choice 5 : 1x ND16 Choice 6 : 1x ND32 Choice 7 : 1x ND64 Choice 8 : 1x ND4 PLChoice 9 : 1x ND8 PLChoice 10 : 1x ND16 PLChoice 11 : 1x ND32 PLChoice 12 : 1x ND64 PLChoice 13 : Мешани 3 Поставете : 1x CPL+1x ND8+1x ND16 Lens Choice 14 : ND ПЛ 3 Поставете : 1x ND4-PL +1x ND8-PL +1x ND16-PL Lens Choice 15 : НД 4 Сет : 1x ND4+1x ND8+1x ND16+1x ND32 Lens Choice 16 : ИМ ПЛЕ 4 Сет : 1x ND8-PL + 1x ND16-PL + 1x ND32-PL + 1x ND64-PL Lens Choice 17 : ND X 4 Сет : 1x ND32 + 1x ND64 + 1x ND32-PL + 1x ND64-PL Lens Choice 18 : Мешани 6 Сет : 1x MCUV+1x CPL+ 1x ND4+ 1x ND8+ 1x ND16+ 1x ND32 Lens Choice 19 : ND X 6 Сет : 1x ND4 + 1x ND8 +1x ND16 + 1x ND4-PL + 1x ND8-PL + 1x ND16-PL Леќа.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Опис : Летало на камерата Леќи на Камерата Поставите Филтри, Погоден за DJI OSMO POCKET2.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница. * CPL polarizer : генерално да се користат за пејсаж фотографија, елиминирање на непотребните поларизирана светлина, со што целата слика појасна и потранспарентни. * ND филтер : Добијте повеќе контрола на бленда и shutter слобода, донесе повеќе изложеност и креативен простор за фотографија на создавањето, како и ефикасно да се спречи преголема екпозиција. - ND филтер : Добијте повеќе контрола на бленда и shutter слобода, донесе повеќе изложеност и креативен простор за фотографија на создавањето, како и ефикасно да се спречи преголема екпозиција.* Магнетна Адсорпција : стабилна инсталација, растојанието помеѓу магнет и огледало на камерата е 0.5 mm, и тоа ќе не допре или гребење стакло.5 mm, и тоа ќе не допре или гребење стакло. - Магнетни Адсорпција : стабилна инсталација, растојанието помеѓу магнет и огледало на камерата е 0.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Големина на Табела : Големина : прибл. * Летало на камерата Леќи на Камерата Поставите Филтри, Погоден за DJI OSMO POCKET2.

Основни карактеристики

Најдобри понуди