• Обновено
CaTeam - Платно Бебе Замав, Дрвени Виси Замав Седиште Стол со безбедносен Појас, Трајни Бебе Hammock Стол, Отворен и Затворен Замав за Деца, Хардвер Монтажа Вклучени, Сива

CaTeam - Платно Бебе Замав, Дрвени Виси Замав Седиште Стол со безбедносен Појас, Трајни Бебе Hammock Стол, Отворен

Rating 
DEN 1319.76

Залиха
Во магацинот.

Сигурно и Безбедно Дизајн - Никогаш не компромис вашата малку нечија безбедност со оваа внатрешна/надворешна бебе замав!Погоден за возраст од 6 месеци до 3 години, тоа е опремен со 5-точка подигнат појас во прилог на години замав седиштето да го задржи вашето дете се безбедно прицврстени.Направени Дополнителни Атмосфера - Ние ги користиме не се лекува и полира дрвените dowels за нашите деца во расположението.Што виси столчето карактеристики мека тапацир ткаенина и 2 перници со кожата-friendly полиестер кутии, која може да се стави заедно за дополнителна удобност.Трајни производи за Секојдневна Употреба - Нашите hammock замав е меко платно е сончева светлина исчезнат отпорни и машина перат.Овој здрав бебе/дете замав седиште мерки 16 x 16 инчи со капацитет од 110 кг (50 килограми).Таа, исто така доаѓа со тешки-должност за инсталација на хардвер.Доаѓа Целосно Составени - Прескокнете долги часови на поставување со овој подготвени за употреба бебе замав сет!Тоа е дизајниран со едноставна висина прилагодување на системот.Пред/по инсталацијата, вие само треба да се прилагоди на јажиња' должината на вашиот склопот на висина.Погодна за Внатрешна и Надворешна Употреба - бебето hammock замав може да биде инсталиран во дневната соба/бебе соба, тремот, дворот или градината област.За да се задржи ова на младата замав поставена во најдобра форма, инсталирајте тоа во некоја област заштитени од тешките временски услови.

Основни карактеристики

Најдобри понуди