• Обновено
брашно сад Ориз Складирање Сад 12.5 КИЛОГРАМИ Креативни Pulleys Храна Контејнер со Мерење на Првенство за Кујна, 47 23 30.5 cm житни контејнер (Боја : Зелена, Големина : Големи)

брашно сад Ориз Складирање Сад 12.5 КИЛОГРАМИ Креативни Pulleys Храна Контејнер со Мерење на Првенство за Кујна,

Rating 
DEN 415.20

Залиха
Во магацинот.

Погодни за Жито, Брашно, Шеќер, Кафе, Ориз, Ореви, Овошје, Храна за Миленичиња и Повеќе.Здрав материјал : храна одделение PP материјал, еколошки и здрава, без мирис, трајни и стареењето отпорни, се безбедни за употреба.Разумен структура : голем капацитет за дизајн,проѕирни clamshell-тип на отворање, лесно да се преземе, практичен и удобен,на дното pulleys и да се справи со дизајн го прават тоа лесно да се движи дури и кога е исполнет со ориз.Влага доказ и инсекти доказ : покрие печат дизајн, добар запечатување, ефективна инсекти и влага доказ.Добар изглед : на рационализација на дизајн, густа текстура, топли бои, а содржи мерење куп,тело на чашата се означени со скала, погодно да се земе ориз.Спецификации : Боја : Green Material : PPProduct Димензии : 47*23*30.5 cm Product Тежина : 1500g Package Димензии : 47.5*23.5*30.5 cm Package Тежина : 1800g Packing : OPP + Картон Box Package Содржина : 1 x Ориз Container1 x Мерење Cupplease контактирате ако имате било какви прашања во врска со оваа точка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди