• Обновено
MONSTE домашно Милениче Коса Смена на Каучот - домашно Милениче Коса Смена за Куче, Мачка, Зајакот, Коса Чистење Алатка за Мебел, Тепих, Троседот, Облека, Кревети, Каучи(?

MONSTE домашно Милениче Коса Смена на Каучот - домашно Милениче Коса Смена за Куче, Мачка, Зајакот, Коса Чистење

Rating 
DEN 2150.40

Залиха
Во магацинот.

Тип : Крзно Смена.Материјал : ASB+TPR.Боја : Сина/Зелена/Сива/Розова.Применливи места : троседот, автомобил, тепих, облека, постела, пет мат.Пакување Листа : 1* Губење на почисто.Боја : Сина/Зелена/Сива/Pink Type : Крзно Remover Material : ASB+TPRPacking Листа : 1* на Косата cleaner Applicable места : троседот, автомобил, тепих, облека, постела, пет mat Features : 1. Без Мртви Агли : Нашите миленичиња коса смена може да се отстрани вашето домашно милениче куче или мачка коса во секој агол лесно на вашиот автомобил внатрешни работи, текстил, теписи,алишта, особено на вашиот автомобил.2. Обновливи и лесно да се чисти : Нашата обновливи куче коса смена четка е изработен од ABS и TPR , и површината е мазна, која е лесно печете со вода и да се исуши брзо.3. Заштеда на време и енергија : Вие само треба да поминат неколку минути за да се отстранат домашно милениче мачка влакна или крзно, и needn да го замени ролки често сакаат користење на домашно милениче коса со ролери смена.4. Биде корисно да автомобил : аголна завршува и цик-цак четка на автомобил детали tools да се отстрани куче коса или мачка коса заробени во аголот, правење на вашиот автомобил чисти како свежо и ново.5. Удобна рачка : миленичиња четка рачка е лачно конкавна, што го прави лесен и удобен за контрола, така што се повторуваат бричење нема да направи да се чувствувате уморни или мускулите на рацете се чувствувате напнати.

Основни карактеристики

Најдобри понуди