• Обновено
Someseed Случај за iPhone XR iPhone XR Случај со Потпирач Прстен Носител на Должност Шок Абсорбента PC TPU со Полно Тело, Капка Заштита Модерен Дизајн Слон Маска за iPhone XR

Someseed Случај за iPhone XR iPhone XR Случај со Потпирач Прстен Носител на Должност Шок Абсорбента PC TPU со

Rating 
DEN 143.76

Залиха
Во магацинот.

***КОМПАТИБИЛНА СО i Phone XR.***. 360 Степен на Заштита : задниот дел може да содржи силна штрајк и шок од надвор, без било нула,четири страни може да го апсорбира шокот и кога се откажат случајно.Лесен пристап до сите контроли и карактеристики; Совршен cutouts за звучници, камера и други пристаништа. 360°на Ротација и Флип : Уникатен 360 степени ротирачки прстен носителот овозможи завидна hands-free удобност употреба на вашиот i Phone XR од било агли. 180 ден Гаранција : Од i Rebecca продавница за да се обезбеди максимална заштита за животот на вашиот i Phone XR случај.Карактеристики : Дозволувајќи им на целосен пристап до екран на допир, камера, копчиња, и пристаништа.Погодно за да пристапите и да ги отстраните.Материјал : Меки Силиконски TPU и PC.Уникатен дизајн кој совршено го штити вашиот телефон.Заштита на вашиот уред од гребнатини, прашина, шок и отпечатоци.Совршен cutouts ви овозможи да се зголеми функционалноста на вашиот уред.Високо Квалитетен Материјал да се користи подолго време, 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет.Поддржува Безжична Полнење Компатибилен со повеќето додатоци, вклучувајќи било кој безжичен полнач, безжични слушалки, earbuds.Гаранција за квалитет и ентузијастички онлајн услуга за клиентите, не контактирате доколку имате било каков проблем со нашиот производ.Наменета За i Phone XR Сопственици, кои преферираат минималистички стил заштита.Пакет : 1 * i Phone XR Случај + Истата Шема Прстен држачот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди