• Обновено
Мултифункционален Пластичен Накит Организатор, Мушка Контејнери 10 Прегради Трајни Носат Отпорни Преносни Транспарентен, Монтажни Десктоп Шминка Складирање Rack(По

Мултифункционален Пластичен Накит Организатор, Мушка Контејнери 10 Прегради Трајни Носат Отпорни Преносни Транспарентен,

Rating 
DEN 177.36

Залиха
Во магацинот.

Преносни Големина : Овој оддел организатор кутија обезбедува доволно и голем простор за складирање за мали предмети, но е пренослив да се носат.Транспарентен Дизајн : Овој оддел организатор кутија донесува транспарентно дизајн, кој е многу удобен за да се провери и да се организираат. 10 Прегради : Ова организатор кутија обезбедува 10 undetachable прегради за удобен и уредна организација.Широка Примена : Овој оддел организатор кутија е погодна за чување на обетки, монистра, прст прстени или други мали накит и предмети.Премиум Материјал : Овој оддел организатор кутија е направен од премиум ABS, кои се издржливи и отпорни на абење.Спецификација : Предмет Тип : Мушка Контејнери Материјал : ABS Производ Функција : Може да се сместат Убавина Шминка DIY Материјали Пакет Листа : 1 x Мушка Контејнери.

Основни карактеристики

Item Type:
Bead Containers
Material:
ABS
Product Feature:
Can Store Beauty Makeup DIY Materials
Package List:
1 x Bead Containers :

Најдобри понуди