• Обновено
GTW Војаџер Фокус УЗ B825 Bluetooth Слушалки со Микрофон 202652-01-ОС, Bluetooth USB Dongle, паметни телефони, КОМПЈУТЕР, MAC, Таблет - Зум, Тимови, Skype, Fuze, RingCentral, Комбо USB Напојување со Полна?

GTW Војаџер Фокус УЗ B825 Bluetooth Слушалки со Микрофон 202652-01-ОС, Bluetooth USB Dongle, паметни телефони,

Rating 
DEN 5759.52

Залиха
Во магацинот.

✅ ПАКЕТ НА 2 ПРЕДМЕТИ : Plantronics Фокус УЗ Bluetooth слушалки со Микрофон - Стерео (ЦРНА), Бонус Комбо USB Патнички Автомобил/Ѕидот на Полначот. ✅ КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ : Прецизност tuned тројна mics, со зголемена DSP за супериорен бучавата во позадина поништува заедно со активно животната средина бучава поништува да ги филтрираат оттргнува врева околу вас што ќе ви овозможи да работат од дома или во канцеларија, удобно.Auriculares inalambrico Plantronics Фокус Војаџер УЗ se encuentra entre лос audifonos един microfono став computadoras e moviles más cómodos став uso en su oficina или каса. ✅ ВРЕМЕ на РАЗГОВОР : До 12 часа (10 АНГ на) Безжичен Слушање време : До 15 часа (12 АНГ вклучено) - Auricular един micrófono един batería де 12 horas.Fone де ouvido com microfone com bateria де 12 horas. ✅ ОПСЕГ : Опсег до 98 ft (30 метри) метри за максимална мобилност. ✅ КОМПАТИБИЛНОСТ : Plantronics Војаџер Фокус УЗ е 100% да бидат компатибилни со Ring Central Десктоп и Мобилни стан, како и други комуникациони апликации, како што Skype за Бизнис, Lync, Cisco Jabber, Bria и многу други.Кога се користи слободен "Plantronics Центар" или "Поли Леќа" стан, можете да го прилагодите бројни карактеристики.Ring Central повици може да се одговори/исклучени, со Фокус при користење на Windows Десктоп верзија на Ring Central.

Основни карактеристики

Најдобри понуди