• Обновено
Pithsdp 1 BUC M35 High Speed Челик Кобалт Слој Чекор Вежба Малку, Мултифункционални Висока Цврстина и Висока Јачина Флексибилност,за Perforating Разни Материјали (4-12(9阶))

Pithsdp 1 BUC M35 High Speed Челик Кобалт Слој Чекор Вежба Малку, Мултифункционални Висока Цврстина и Висока

Rating 
DEN 264.00

Залиха
Во магацинот.

Совети : Со цел да се избегне повреда при вадење на рутер битови, ве молиме носете ракавици кога го местите рутер битови, или место на рутерот битови во обратна насока.Совети : Со цел да се избегне повреда при вадење на рутер битови, ве молиме носете ракавици кога го местите рутер битови, или место на рутерот битови во обратна насока.Опсег на примена : Тоа е високо-квалитетни кобалт-содржи високо-брзински челик материјал, погоден за употреба од нерѓосувачки челик, железо плоча, алуминиумска плоча, итн.за дупчење и reaming обичните метални листови.Спецификација : Предмет Тип : Чекор Вежба Малку Материјал : High Speed челик Стандард(опционално) : 4-12(5 чекори ), 4-12(9 чекори), 4-20, 4-32 Пакет Листа : 1 x Чекор Вежба Малку 100% Задоволство Гарантира:Ние сме посветени на обезбедување на висок квалитет на производите и одлична услуга.За хроматските аберации : Сите бебиња се земаат во вид.Ние се земе вашето мислење како приоритет и се очекува да напредува на вашата доверба и поддршка.Ве молиме обратете се до вистинската боја примени.Чекор вежба може да се користи во повеќе спецификации.структура:Уникатен зачекори структура, една вежба малку може да се отвори различни спецификации и apertures.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.Во споредба со обичните пресврт вежби, тоа не е лесно да се скрши.Спецификација : Чекор Вежба Малку、Материјал : High Speed челик、Стандард(опционално) : 4-12(5 чекори ), 4-12(9 чекори), 4-20, 4-32.

Основни карактеристики

Step Drill Bit、Material:
High Speed steel、Standard(optional)

Најдобри понуди