• Обновено
Акрилна Боја Пенкала за Карпите Сликарство, Керамика, Стакло, Дрво, Платно, Платно, Чаши, DIY Занает Правење на Резерви, Scrapbooking Занает, - Карта во донесувањето Одлуки. А

Акрилна Боја Пенкала за Карпите Сликарство, Керамика, Стакло, Дрво, Платно, Платно, Чаши, DIY Занает Правење

Rating 
DEN 335.76

Залиха
Во магацинот.

【Акрилик Живописни Бои】Акрилна боја пенкала сет од 12 избрани бои, да им се овозможи да ги привлече или да додадете embellishments на вашиот дрво занает, стаклени тегли, велигден пластични јајца, божиќ топки, картички, насликани карпи, камења, платно чевли, парчиња дрво, глина potetc, ткаенина маркери. 【Не-Токсични и Безбедно 】за Разлика од оние масло базирани боја пенкала имаат силен мирис и не е добро за децата.Нашите боја маркери се на база на вода, нетоксичен, безбеден и дете-пријателски.(Ви препорачуваме деца под 3-годишна возраст треба да се користи под надзор на возрасен). 【Работа на Повеќе Површината 】 На акрилна боја маркери доаѓа со 2mm медиум совет, лесно да се контролира.На акрилна боја тек се изедначи со голема покриеност.Одлично за занает одлуки или уметноста на создавање на речиси било која површина, како што се карпите, дрво, платно, платно, керамички чаши, стакло, пластика итн. 【Одличен Подарок Идеја】Овој рок сликарство сет пенкала ќе биде фантастичен подарок за училишни материјали за девојки, момчиња.Тоа ќе биде корисен подарок за вашата сестра,брат, ќерка ми,внука,син,деца,сопруга, насликани рок љубовници за Божиќ,Роденден,Денот на Мајката,Велигден Ден, Денот на Вљубените,Денот на Благодарноста,Партија,Нова Година на подарок.Оваа супер & внимателен рок сликарство комплет ќе се направи совршен & корисен подарок. 【Купување Без Ризик】Вашето задоволство е секогаш наш највисок приоритет.Ако не се чувствувате 100% задоволни, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние и ветуваме ќе замена или непосредна наплата.Не постои ризик од купување на овие боја пенкала за карпи од JR.БЕЛА продавница.Ако сте љубители на тоа, да го додадете во кошничката денес!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди