• Обновено
Случај тоа Г-386-Стр Патент Врзивно средство, 3-Инчен Капацитет, со 5-Табот Проширување на Датотека Zip Мрежа Џеб, Рамо, Рака, Сина (2020) Дигитален Кавер - (D-386-P-BLDC)

Случај тоа Г-386-Стр Патент Врзивно средство, 3-Инчен Капацитет, со 5-Табот Проширување на Датотека Zip Мрежа

Rating 
DEN 630.72

Залиха
Во магацинот.

Низ сите различни фази во животот, студентите може да се поврзете и да се поврзат со брендот.Секоја врзивно gusset е направен од ripstop материјал кој спречува кинење и расцепен.Случај-Тоа г-386-p е три-прстен патент врзивно средство со 3-Инчен капацитет кој е совршен за организирање на сите на вашите училница essentials.Пронајдокот на овие сега се изумрени звук касети означени генезата на врвни Случај-тоа врзива и додатоци што го знаеме денес.Внатре мрежа џебовите има Училиште и Професионална резерви.Болните од gusset добива во вашиот начин?Нашиот патентиран аглеста патент го задржува gusset од патот кога пишувате.Нашата мисија е да ги поттикне да ја изразат својата индивидуалност преку линијата на уникатен и културно релевантни дизајни.Овој висок квалитет на патент врзивно е загарантирана да трае една учебна година!Случај-тоа е роден повеќе од 35 години со доаѓањето на 8-песна лента.Случај-тоа се стреми да им служат на студентите преку нивните академски години од овозможувајќи им на корисниците да се изразат преку нивниот раст и развој.U-облик на патент на gusset овозможува лесен пристап на фајлови, без да се отвори целиот врзивно средство.3-Прстен Патент врзивно средство со 3-Инчен капацитет, обезбедува сите материјали од загуба или оштетување.За лесен транспорт, d-386-стр доаѓа со рачка и рамо, рака.Се справи и рамо, рака за лесно носење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди