• Обновено
Dayco 89330 Појас Tensioner

Dayco 89330 Појас Tensioner

Rating 
DEN 461.76

Залиха
Во магацинот.

Пакет должина : 16.51 cm.Пакет ширина : 11.684 cm.Пакет висина : 11.176 cm.Тип на производ : АВТО ДЕЛ.Водечките глобални управување на мотор технологии снабдувач за автомобилската, индустриски и резервни крајот-пазари.

Основни карактеристики

Најдобри понуди