• Обновено
CDQYA 24 Закачалки Мултифункционален Пен Носителот Моден Дизајн Calligraphy Четка Носителот Традиционалните Пишување Пластична Четка Багажник

CDQYA 24 Закачалки Мултифункционален Пен Носителот Моден Дизајн Calligraphy Четка Носителот Традиционалните

Rating 
DEN 7296.00

Залиха
Во магацинот.

Материјал : Пластика.Количина : 1pc(24 закачалки).Големина : 55x14.5cm( Отвори големина), 14.9x3cm(База големина).Стил : Традиционалните calligraphy. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Материјал : Plastic Quantity : 1pc(24 закачалки)Големина : 55x14.5cm( Отвори големина), 14.9x3cm(База големина)Стил : Традиционалните calligraphy100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Традиционалните calligraphy пен носителот, силна tougness и издржливи.Високо квалитетни пластични материјали, едноставен стил и супер стабилна.Пакет се вклучени : 1pc x пен носителот ( не се вклучени пишување четка)answer : ___________________________ Note : Ние само го продаде пенкало носители, остатокот се покажува, не се вклучени, за повикување само.

Основни карактеристики

Најдобри понуди