• Обновено
FSCEPIXI Emitters Прилагодливи за Наводнување Наводнување 50 КОМПЈУТЕРИ 1/4 Капе Emitters Sprayer Прилагодливи Проток на Вода за Цевка Цевка со 360 степени Фан Sprayer Наводнување Систе?

FSCEPIXI Emitters Прилагодливи за Наводнување Наводнување 50 КОМПЈУТЕРИ 1/4 Капе Emitters Sprayer Прилагодливи

Rating 
DEN 311.76

Залиха
Во магацинот.

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - Нашите наводнување распрскувачи се направени од високо-квалитет и траен материјал, со висок носат-отпор и цврстина, што го прави FSCEPIXI прилагодливи за наводнување drippers се со подобра издржливост и не е лесно да се деформирани или скршени.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме не двоумете се да се сврти кон нас, нашите професионални услуги на клиентите ќе се справи со вашиот проблем онлајн колку што е можно побрзо!.Ве МОЛИМЕ проверете ја големината на вашиот цевки пред да направите избор.Вие дури и не треба алатка за да ви помогне, само едноставна конекција со вашите раце, вметнете ја наводнување sprayer во вашиот наводнување цевки.И со помош на нашите emitters, вашата градина наводнување ќе биде полесно и посреќно.Со оваа количина на 50 КОМПЈУТЕРИ emitters прилагодливи за наводнување наводнување може да се грижи за вашата градина како што сакаат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди