• Обновено
Датотеката Организатор Кутија , Канцеларија Чување на документи со Капак - Расклопна Лен Датотека Кабинет за Лесно Датотека Папка за Складирање - Датотека за Склад?

Датотеката Организатор Кутија , Канцеларија Чување на документи со Капак - Расклопна Лен Датотека Кабинет за

Rating 
DEN 911.76

Залиха
Во магацинот.

Велат bye bye здодевен хартија поднесување, кутии!На Speusazz датотека кошница поставува во сива лен дава стилски начин да се организира сите вашите документи и материјали.Speusazz е датотека кутија е ултра-здрав количка за складирање корпа за дом или канцеларија.Датотеката кутија е погоден за употреба и во вашиот дом или канцеларија. 【ДАТОТЕКАТА за НАДГРАДБА СКЛАДИРАЊЕ ПОСТАВЕНИ】 : office документи, организатор вклучува две лен организации кутија, и две отстранлив капак.Употреба на Speusazz расклопна чување на датотеки организатор со капак за да ги организира сите на вашите лични предмети во стилски начин.Користете ја услугата за домашна канцеларија кантите кабинет само за никаде, како во дневната соба, бања, спална соба, расадник, cloest, перална, dorm соба, или канцеларија.Тоа им помага да се вид на букви или датотеки/документи.Монтирање капак држи се било прашина од вашите документи, а носат декоративен изглед, кои ви даваат чиста и уредна статистика.Рамен, уредни s играчки, ќебиња, секојдневни продукти, фото албуми и слично.Организаторот се атрактивни поднесување кабинет алтернатива за да се направи вашиот дом или канцеларија многу подобро организирани.【ДАТОТЕКА ПАПКА СКЛАДИРАЊЕ】 : Расклопна чување на датотеки организатор со капак е совршен складирање кутија за чување на сите важни документи.Функционални карактеристики & прекрасен дизајн се создаде крајната поднесување организаторот.Мулти-функционални складирање кутија нуди пространа внатрешност—одлична за одржување пешкири, облека, играчки, книги, списанија, канцелариски материјали, домашно милениче материјали, или други секојдневни предмети.Мулти-цел датотека кутија обезбедува удобен чување на документи, при создавање на стилски акцент во вашиот дом, канцеларија или работно место.

Основни карактеристики

Најдобри понуди