• Обновено
CrazyPiercing 12Pcs 14G Јазик Прстени Хируршки Нерѓосувачки Челик Јазик Пирсинг со Вибрации Јазик Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Тело Пирсинг & 2 Батерии

CrazyPiercing 12Pcs 14G Јазик Прстени Хируршки Нерѓосувачки Челик Јазик Пирсинг со Вибрации Јазик Прстен од

Rating 
DEN 2028.00

Залиха
Во магацинот.

Пакет : vibrating јазик прстен со батерии и 12 Pcs Јазик пирсинг прстени, 6 различни бои, 2 парчиња од секоја боја-Злато, Сина,Сребрена, Црна, Розово Злато, Виножито.Практични се Погледне:можете да го користите долгогодишен дека 6 пар долготрајна боја хируршки нерѓосувачки челик директно barbell пирсинг накит.Други Детали : Овој јазик прстени изработени од 316 L не ' Рѓосувачки челик, погоден за носене Бар Должина : 16mm, со Дијаметар : 14 G, Топка со Дијаметар : 6mm.Дизајн : Соодветна големина јазик прстени, комфор и удобен за вашиот секојдневен живот.Практични се Погледне:можете да го користите долгогодишен дека 6 пар долготрајна боја хируршки нерѓосувачки челик директно barbell пирсинг накит.

Основни карактеристики

Најдобри понуди