• Обновено
BUBERO Грејпфрут Лажици од не ' Рѓосувачки Челик Serrated Цитрус Ножеви, Грејпфрут Utensil Сет, Погоден за Портокали и Киви Овошје

BUBERO Грејпфрут Лажици од не ' Рѓосувачки Челик Serrated Цитрус Ножеви, Грејпфрут Utensil Сет, Погоден за Портокали

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

Уживајте келеш слободни грејпфрут без сите сочни хаос; Овие грејпфрут лажици може лесно лажичка од целулоза, погоден за grapefruits, портокали и kiwis.Специјален дизајн - Serrated работ на нож им овозможува лесно да се олабави грејпфрут делови, погоден за портокали и киви овошје,итн.Аглеста совет на нож без никаков напор ги одделува мембрана од пулпата.Машина за миење садови безбедно - Удобен, лесно да се чисти, лесно за чување и машина за миење Садови Безбедно.Safe материјал Направен од висок квалитет на храна одделение од нерѓосувачки челик, цврсти и издржливи.Тоа нема да биде свиткана, ' рѓа или остануваат мирис, дури и ако тоа е користена долго време.Пакет се вклучени - 2 парчиња грејпфрут нож и 4 парчиња грејпфрут лажица.Нерѓосувачки Челик Грејпфрут Utensil Set4 Компјутери Виножито Грејпфрут Лажици 2 Парчиња Грејпфрут Нож Производ Sizegrapefruit лажици : 6.6 инчен / 168mm * 1.1 инчен / 28mm; Тежина : 27gcurved грејпфрут нож : 8.1 инчен / 206mm; Тежина : 32.6 gstraight грејпфрут нож : 9.5 инчен / 202mm : Тежина : 34.3 g High квалитетни нерѓосувачки челик : Изработени од нерѓосувачки челик, огледало полски, ' рѓа доказ, висока цврстина, трајни, машина за миење садови безбедно.Хуманизирано Дизајн : Грејпфрут нож со долга рачка грејпфрут, serrated работ на лажица овозможува лесно да се олабави грејпфрут делови.грејпфрут нож е криви, од не ' рѓосувачки челични ножеви се минимизира сок од грејпфрут дамки.Лесен за Користење : Serrated Работ на Лажица Овозможува Лесно да се Олабави Грејпфрут Делови, погоден за портокали и киви овошје, итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди