• Обновено
Пријателство Подарок за Жените Пријатели Сестра Подароци од Сестра Шминка Огледало Подароци за Девојки Besties Засекогаш Најдобри Пријатели Роденден Подароци за Неа

Пријателство Подарок за Жените Пријатели Сестра Подароци од Сестра Шминка Огледало Подароци за Девојки Besties

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

Најдобар Пријател Подароци за Жените - "Besties Засекогаш" круг се зголеми злато шминка огледало подарок за најдобрите пријатели,сестри,цимерка,соработници,колеги,unbiological, душата сестра, долги пријател, bff,пратилки, слугинката на чест или било најдобри пријатели во вашиот живот!Изразат својата љубов и благодарност за најдобар пријател!.Сестра Подароци Идеја за Било Прилики Оваа џеб компактно огледало е сестра подарок да ја покаже својата благодарност за вашите најблиски жена која може да симбол на вашиот вечен бонд.Големина : 65mm(2.34 мл) Стил - Мода, практични.Ве молиме кора исклучите некоја заштитна фолија на површината на огледалото, откако ќе ја добијат.Многу корисна огледало за жените од сите возрасти.Совршена како роденденски подароци, сестра подарок, булчински туш подароци, Божиќ подароци, дипломирањето подароци за неа, нови работни подароци, свадба подарок,денот на благодарноста подарок,bestie подароци и повеќе.Ви благодариме.Пријателство Подарок за Неа - Ако сте во потрага за уникатен сестра подароци или долги пријателство подароци за жени, а нашите деликатни компактен џеб шминка огледало со поговорки ќе се обезбеди единствен и незаборавен подарок за вашата душа сестра, sorority сестра, или најдобриот женски пријател!Секој пат кога таа го користи огледалото да се направи до таа ќе мислам на вашата љубов за неа!.Виткање Мини Џеб Огледало - од Едната страна е стандарден огледало и ви помага да бидете сигурни дека вашиот кармин, eyeliner,сенката за очи и коса сите се во совршена состојба и другата страна е зголемена огледало што исклучително јасна сликата без дисторзија, можете да ја проверите на најмалите детали на вашата шминка, Идеални за секојдневна употреба.Спецификации : Боја - Розово Злато Големина - 65mm(2.

Основни карактеристики

Најдобри понуди