• Обновено
Bigso Lovisa Fiberboard Етикета Рамка 12 Чување на датотеки Кутија, 9.4 x 3.7 x 13, Тиркизна

Bigso Lovisa Fiberboard Етикета Рамка 12 Чување на датотеки Кутија, 9.4 x 3.7 x 13, Тиркизна

Rating 
DEN 767.76

Залиха
Во магацинот.

Брзо и едноставно решение за зголемување на својата ефикасност, со чување и организирање на вашите документи во оваа корисни и стилски поднесување кутија.Чувајте ги сите на вашите важни документи на рака за брза лесен пристап со флип врвот капак и 9.4 x 3.7 x 13 во елегантен дизајн.Доаѓа со метална етикета носителот лесно да ја идентификуваат содржината.На Bigso lovisa е стилски и издржлив датотека кутија со 12 датотеки.Тоа вклучува secure-монтирање капак и етикета прозорец за лесно организација.Bigso хартија ламинатни производи имаат јадро од дебел, рециклиран fiberboard.Хартија површина на покривање се применува со вода-базирани лепак.Изгледот е современа и елегантен.Bigso беше основана во 1963 година и во тоа време сите наши производи се произведени во рециклирани fiberboard.Акцентот во почетокот беше на производи кои се подвиткано далеку во плакари и тавани.Fiberboard беше виден како економско решение за голем број на чување на потребите за домови и бизниси и целата наша продукција отиде на шведскиот пазар.Bigso производи станаа големи украсување функција во домови и канцеларии на над 30 земји.Брзо и едноставно решение за зголемување на својата ефикасност, со чување и организирање на вашите документи во оваа корисни и стилски поднесување кутија.Вклучени датотека dividers чувајте ги вашите документи како што се сметки, рецепти, и производ прирачници одделени, што ќе ви овозможи брз и лесен пристап до секоја датотека.

Основни карактеристики

Најдобри понуди