• Обновено
seemehappy Cuddly Bunny Полнети Животни Фрли Перница и Руно Ќебе Комбо Патување Ќебе и Перница 2 во 1 (Розева)

seemehappy Cuddly Bunny Полнети Животни Фрли Перница и Руно Ќебе Комбо Патување Ќебе и Перница 2 во 1 (Розева)

Rating 
DEN 1089.60

Залиха
Во магацинот.

100% Сосема Нов Висок Квалитет!!.Укината Перница Големина : 35*30 CM,Отворете Ќебе Големина : 170 ×100 cm.(1 инч = 2.54 см).Симпатична дизајн како нап перница.Изработени од мек и cuddly кадифен ткаенина.Кул,мода,услужни и удобно.Ќебе може да биде лесно да се преклопени и се чуваат во перница кога не е во употреба.Совршен за патување, кампување, sleepovers, патот патувања, нап пати на училиште и за домашна употреба.Боја : Блу Пакет се вклучени : 1 * Перница Ќебе Известување : Поради разликата Компјутерски Монитори,бојата можеби малку diffrent од сликата.Како различни мерни методи, мерни податоци ќе плови рок од ± 2%.Љубезно ве молиме да се разбере тоа!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди