• Обновено
OdontoMed2011 Топката Grabeer Пирсинг се Одржи 3мм До 8mm Tools 5 Prong Ноктот Нерѓосувачки Челик Тело Пирсинг Инструменти

OdontoMed2011 Топката Grabeer Пирсинг се Одржи 3мм До 8mm Tools 5 Prong Ноктот Нерѓосувачки Челик Тело Пирсинг

Rating 
DEN 155.76

Залиха
Во магацинот.

Топката Grabeer Пирсинг се Одржи 3мм До 8mm Tools.Оваа Plier Се Користи За Да Се Отвори Заробеништво Монистра Прстен.Исто Како Слика.БОЈА : сребро.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 Топката Grabeer Пирсинг се Одржи 3мм До 8mm Tools 5 Prongs Odonto Med2011 Инструменти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди