• Обновено
MEW Рацете Слободни Куче Поводник со Двојна Bungees, Прилагодлив Рефлексивни Половината Лента за Трчање, Одење Пешачење Џогирање Велосипедизам (Црна)

MEW Рацете Слободни Куче Поводник со Двојна Bungees, Прилагодлив Рефлексивни Половината Лента за Трчање, Одење

Rating 
DEN 431.76

Залиха
Во магацинот.

Рацете Слободни : да Уживаат во рацете слободни куче поводник појас кој ви овозможува слободно да го користите вашиот телефон или да читаат весник без чувство на ограничени со вашето куче е движења.Изградба : Корист од двојна пролет се изгради дека ќе ги апсорбира сите грчи и lunges од кучиња до 150lb, намалување врати вирус и ризикот од добивање повредени, куче обука поводник.Една Големина Одговара на Сите : Искуство прилагодливи рацете слободни куче поводник појас кој се протега до 51" за да одговараат на сите кучиња, без разлика на нивната големина.Безбедност : Куче поводник со рефлексивни дизајн е лесно да се олесни куче во текот на ноќта, за да се осигура безбедноста на кучиња.Материјал : Ова куче џогирање поводник е направен од висок квалитет на најлон за да се обезбеди поголема издржливост.Опис на производот : Детали : - слободни Раце : Ова куче поводник има hands-free прилагодливи половината појас, Половината носење појас држи рацете да ви бидат слободни без чувство на ограничени.- Функција : Лесно и Разноврсна Брзо ослободување тока за лесно отстранување на половината појас, две метални затворач во два страна на поводник, вклучете се заклучува и ќе се отвори.- Рефлексивни Дизајн : светлина во текот на ноќта е многу примамливо и има висока видливост.Тоа е побезбедно да се користат во темница или услови на слаба светлина.Подобрување на вашиот безбедност, додека трчање, одење и џогирање.Спецификација : Материјал : Nylon Color : Black Length на Половината Појас : 25"- 43"Должина на Поводник : 30"-51"Фит Кучиња : До 150 кг.

Основни карактеристики

Најдобри понуди