• Обновено
Modoker Куче Патна Торба со Куче Ранец, Авиокомпанија, Одобрени се Пет Патна Торба со Рамо, Рака, 2 Расклопна Куче Чаши, 2 Патување Куче Храна Контејнер, Виолетова

Modoker Куче Патна Торба со Куче Ранец, Авиокомпанија, Одобрени се Пет Патна Торба со Рамо, Рака, 2 Расклопна

Rating 
DEN 959.76

Залиха
Во магацинот.

Вклучена е монтажни рамо, рака, па тоа може да биде торба ако е потребно; Носат со рака со врвот рачка или ставете ја на врвот на куфер. домашни Миленичиња tote кеса Димензии : 15"L x 14.Авиокомпанијата Одобрени Торба : Кутре ранец Димензија : 10.Патување со оваа торба ќе се обезбеди вашето домашно милениче се чувствува удобно, без разлика каде сте на чело.Куче Патна Торба и Куче Ранец во Едно : Оваа новина куче патна торба вклучува монтажни перниче во предниот дел.Вклучена е монтажни рамо, рака, па тоа може да биде торба ако е потребно; Носат со рака со врвот рачка или ставете ја на врвот на куфер. 30 L Куче Торба со многу Џебови за Куче Материјали : има главната преграда со внатрешните divider дека може да се додаде или отстрани врз основа на вашите потреби, Плус 8 дополнителни џебови ќе ги задржи сите куче essentials добро организирани и во достигне, како што се третира, храна, играчки, ќебе, куче шише за вода, поводник/темперамент, храна и вода куче чинии, кеси за отпадоци,итн.Авиокомпанијата Одобрени Торба : Кутре ранец Димензија : 10.Сите-во-Едно Торба со Додатоци : Дојде со 1 Куче Организатор торба,1 Куче ранец, 1 Поместена рамо, рака, 1 водоотпорен Placemat, 2 се Целосно изолирани храна контејнери, 2 Расклопна куче чаши( СЛУЧАЕН БОЈА ).Мулти-функција куфер Pefect за куче мама или тато патуваат со крзно бебе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди