• Обновено
Ruipunuosi Tulle Табела Здолниште за Правоаголни Или Тркалезна Маса Туту Tablecloth Декорација Погоден За Бебе Туш Свадба, Роденден Исповед Сцена Торта Десерт Табела Декораци?

Ruipunuosi Tulle Табела Здолниште за Правоаголни Или Тркалезна Маса Туту Tablecloth Декорација Погоден За Бебе

Rating 
DEN 285.36

Залиха
Во магацинот.

Tulle табела здолниште големина : 6 FT розова табела здолниште се однесува на должината на табелата здолниште, а не должината на табелата.На 6-нога (L 72in×H 30in) табела здолниште може да се покрие од напред и од страна на 4-нога правоаголна маса/само на предниот дел од 6-нога правоаголна маса.Ве молиме да се измери големината на вашата маса за да се утврди која големина ти треба, и внимателно проверете ја големината детали слики пред да го купат.Пинк tulle табела фустан Цел : Принцезата бебе туш декорација, бебе туш девојка декорација, девојка слон бебе туш декорација на маса декорација, торта десерт табела декорација, банкет табела декорација, дома декорација, бебе 1-ви роденден, роденден, свадба , Празник страни, итн.Лесен за инсталација : табела здолниште има јамка пораби под горниот раб, и на пакувањето вклучува кука со лепило поддршка.Лепак кука на масата, да се стави на горниот раб на табелата здолниште на кука, и се држи за кука и јамка заедно.Партија табела здолниште материјал : high-end анти-навремено високо-count најлон, мека на допир, лесно да се грижи, со анти-навремено обвивка, убава и великодушни.Табела здолниште нагласува : high-end табела здолниште со злато на rim, лесно да го инсталирате, со висок квалитет на мрежа.Опис : Материјал : mesh Size : 6ft*30 In/9ft*30 In/14ft*30 In Net тежина : 0.35/0.5/0.7 KGPacking : OPP bag Packing големина : за 38*28*4/38*28*6/38*28*8 CMNote : 6 нозе со 12 куки; 9 нозе со 18 куки; 14 нозе со 30 hooks Package опис : 1*табела здолниште.

Основни карактеристики

Најдобри понуди