• Обновено
DentistRx Revolation Ortho Четка Главата Рефил 1 ea

DentistRx Revolation Ortho Четка Главата Рефил 1 ea

Rating 
DEN 430.80

Залиха
Во магацинот.

Ортодонтски Грижа.Издолжена совет за тешко да се постигне места.Парична казна влакната.Се вклопува Dentist Rx Revolation Електрична Четка за заби (DRX-9000).Revolation Обновлив 360° Ortho Четка Главата за Revolation Обновлив 360° Моќ Четка за заби систем (DRX9000).За ефикасно чистење на тешко да се постигне места околу протези, загради, жици и други ортодонција.Пакетот вклучува 1 ortho четка главата. * Сите Revolation четка глави се погодни за употреба со Rotadent Плус електрични четки за заби.

Основни карактеристики

Најдобри понуди