• Обновено
ONETEKS Xbox Еден Контролер Полначот со 2X Батерија 1200mAh Пакети Двојна Xbox Контролер Станица за Полнење за Xbox Еден/Една S/One X/Една Елита(Црна)

ONETEKS Xbox Еден Контролер Полначот со 2X Батерија 1200mAh Пакети Двојна Xbox Контролер Станица за Полнење

Rating 
DEN 719.76

Залиха
Во магацинот.

ONETEKS Xbox батерија на станицата има високо заштитни безбедност со над-полнење заштита и да се обезбеди circuitry, престанува да полни автоматски кога батеријата е целосно наполнета.Кога не игри, едноставно стави опремени Xbox Еден Контролори на xbox полначот и ќе почне полнењето автоматски, без да ја отстраните батеријата.Црвениот LED покажува полнење и Зелена LED покажува целосно наполнета. 【Она што Ќе Добиете 】 1 x Двојна Контролер Докинг Станица, 2 x 1200m Ah Xbox Една Батерија, 1 x Микро-USB Полнење Кабел(адаптер не се вклучени).ONETEKS Xbox Еден контролер станица за полнење овозможува до 35-40 часа на игра време со батерија 1200m Ah пакети.ONETEKS Xbox Еден контролер за полнење station Specifically наменета за полнењето на батериите на Xbox Еден / Xbox Еден X /Xbox Една S / Xbox Една Елита Контролори.Со користење на USB кабел за полнење на батерии, без разлика дали се на Xbox, овозможувајќи ви да се доживее непрекинато долги часови на игра. 【Лесен за Употреба】Кога не се користи, само да се стави вашиот Xbox Една Игра Контролор на Полнење Станица, и тоа ќе започне полнењето автоматски, без да ја отстраните батеријата пакет.тоа е најсигурно и за контролори и батерии кога се обвинети.Вграден LED Индикатор.Не само што може да се стави вашите контролори директно на станицата, но исто така и на батерии.Напомена : ЦРВЕНИ LED покажува батериите се полни, ЗЕЛЕНА LED покажува целосно наполнета. 【Двојна Слотови за Полнење Истовремено 】Со Xbox контролер полначот станица можете да поставите и наполнете две Xbox Еден/ Xbox Една S/ Xbox Една Елита Контролори истовремено!Нема потреба да се чека повеќе!Само земи вашиот игра контролори и забавувајте се со вашите пријатели!.Тие се изградени кон крајот, со животен век од над 1,000 полнење циклуси.ONETEKS Двојна Проводници Станица за Полнење за Xbox Еден Контролори го замени вашиот Xbox Еден Контролер батеријата домување, претворајќи ги во батерија на пакети.

Основни карактеристики

Најдобри понуди