• Обновено
EVERTREND Преносни Куче, Мачка Превозникот Торба Миленичиња Куче Патни Торби Дише Мрежа Мала Куче, Мачка Кучиња Отворено Шатор Превозникот Појдовни Миленици Чанта

EVERTREND Преносни Куче, Мачка Превозникот Торба Миленичиња Куче Патни Торби Дише Мрежа Мала Куче, Мачка Кучиња

Rating 
DEN 381.60

Залиха
Во магацинот.

Функција 1 : 360° оксфорд ткаенина размавта, плетенка и фирма, залак отпорни и трајни, не се грижи за кучиња кршење на торба.Карактеристика 2 : Направен од високо-квалитет увезени материјали, кул, дише, удобно, компактен и не е лесно да се возраст, што го прави повеќе удобно за домашни миленици.Функција 3 : Хуманизирано дизајн, голем капацитет џебови се направи полесно за сопственикот и домашно милениче.Карактеристика 4 : Лесно да се прилагоди на должината, а деталите се повеќе деликатна.Карактеристика 5 : Велкро се справува со заштита на вашите раце, Неверство.Смола заклучување, безбеден и сигурен, трајни, не е лесно да се оштети.Item Type : "Автомобил Патување Додатоци" Fitable Тежина : 8.0 KG Тип : Кучиња Материјал : Полиестер Стил : СПОРТОТ е Применливо Куче Раса : Универзална Сезона : Сите сезони Шема : Цврсти Функција : Дише Големина : S, M, L Име : Куче, Мачка Превозникот Кеси.

Основни карактеристики

Најдобри понуди