• Обновено
Кожа Дами Паричникот Стил Текстура Бизнис Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носителот

Кожа Дами Паричникот Стил Текстура Бизнис Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носителот

Rating 
DEN 101.28

Залиха
Во магацинот.

Паричникот Стил Текстура Кожа Бизнис ID Картичката во Држачот за Дами.Овој носител сака паричник, лесно да се отвораат и затвораат.Издржливи, модерен и тенок дизајн и во добра состојба.Магнетни затворање, како корисна малку gadge за да имате во вашата чанта.Лична Карта Носителот е лесно да се носат и дизајн во професионален стил.Може да се одржи кредитна картичка, лична карта, бизнис картичка заштитите картичката од нула и cockle.Сјајот текстура faux кожа надворешниот и удобно материјал со тешко нерѓосувачки челик ( како огледало сјајни, ќе може да се погледне во огледало при отварање на оваа торба носителот ).Бизнис Картичката во Држачот за сите фанови ова е кул подарок за вашите пријатели или дури и себе си.Лејди Држачот има околу 5 до 10 парчиња на бизнис картички во зависност од дебелината на картичките.Боја : Златна.Носителот големина : x 10.2 6.7 x 1cm.Картичка големина : во рамките 9.3 x 5.8 cm.Тежина : 57g.Пакет : 1 x Кожа Карта Носителот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди