• Обновено
Тетоважа Комплет Тетоважа Тетоважа Машина за Почеток Пирсинг & Тетоважа Материјали во Собата за Почеток Постави Алатка

Тетоважа Комплет Тетоважа Тетоважа Машина за Почеток Пирсинг & Тетоважа Материјали во Собата за Почеток Постави

Rating 
DEN 2155.20

Залиха
Во магацинот.

Моторни Тетоважа Започнете Работен Напон : 1.5 V, Работен Напон : 6-8 V, Брзина : 10500 Вртежи во минута.Моторни Тетоважа - Добар Избор За Почетници И Професионални Тетоважа Уметници.Пиштол Ротари - Со Стабилни Перформанси И Низок Jitter, Тоа Е Идеален За Тетоважа Работа.Тетоважа Машина - Tattooing Машина Е Лесен, Ниско Ниво На Бучава, Брза Термичка Дифузија, Погоден За Лагер И Shader.Тетоважа Шминка Машина - Вклучува Тетоважа Машина, Ракување, Пигмент, Кука Линија, Итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди