• Обновено
Hipiwe Стакло Бизнис Картичка Носителот Стенд 2-Ниво Десктоп Бизнис Име Картичка Екранот Стојат Злато Метална Рамка Бизнис Картичка за Чување на Организаторот за Ста?

Hipiwe Стакло Бизнис Картичка Носителот Стенд 2-Ниво Десктоп Бизнис Име Картичка Екранот Стојат Злато Метална

Rating 
DEN 287.76

Залиха
Во магацинот.

Златен Метал Ова стакло бизнис картичка организаторот може да се одржи 60pcs стандардна големина на бизнис карти.Hipiwe чисто Стакло со Злато Метална Рамка Бизнис Картичка Носителот ✬Овој бизнис картичката во држачот е изработен од чисто стакло и метал рамка; ✬Функционална и pratical биро декор, и лесен за употреба; ✬Добар подарок за вас за да испратите вашите пријатели, familes, клиенти и колеги; ✬Оваа креативна држачот може да се одржи 60pcs стандардна големина на бизнис карти; ✬чува вашите картички во ред и вашето биро уредната од оваа убава име картичка застане,тоа ќе ви помогне да привлече што повеќе внимание на вашата визит-картичка од другите .Спецификација : ✬Материјал : Метал+Стакло ✬Боја : Злато ✬Големина (L*W*H) : 4.1"x2.6"x2.48" / 10.5 x 6.6 x 6.3 cm; ✬Пакет : 1 x Стакло Business картичката за да Напомена : Тоа може да има мала пукнатина, бидејќи сите тие се направени со рака; ве Молиме чисти прстен кутија со стакло почиста и мека крпа; Ова го прави 1-2 см разлики поради прирачник за мерење;Поради разликата во светлината на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од слики.

Основни карактеристики

Најдобри понуди