• Обновено
Извори на учење се Создаде-a-Простор за Складирање Мини Центар - Бела, Училница Занает Чувар, Творецот Простор, Мал Простор за Складирање, Учител, Организатор, Дома У?

Извори на учење се Создаде-a-Простор за Складирање Мини Центар - Бела, Училница Занает Чувар, Творецот Простор,

Rating 
DEN 287.76

Залиха
Во магацинот.

ОРГАНИЗИРАЊЕ на ВАШИОТ ПРОСТОР, ВАШИОТ НАЧИН : Организирате вашите помали простори со овој компактен земе на нашите популарни организатор!.ПОПУЛАРНАТА ЛИНИЈА : Инспириран од нашите популарни Креирате-a-Простор за Складирање Центар!.СОВРШЕН ЗА ДОМ, КАНЦЕЛАРИЈА, ЗАНАЕТ СОБА и ПОВЕЌЕ : се Вклопува секаде во домот, уметнички простор, канцеларија, творецот простор, или во училница!. 3 се ОТСТРАНУВА и ПРЕГРАДИ ЗА СИТЕ ВАШИ РЕЗЕРВИ : Вклучува 3 се отстранува и прегради за пенкала, маркери, и други суштински резерви!.ПРЕНОСНИ СКЛАДИРАЊЕ, ОДИ ЛЕСНО ОД соба в СОБА : Лесно-го Носат справи со се претвора во Мини-Центар за преносни за складирање на пат да се забавуваат!.Голем-за време на организаторот за помали простори!Исчисти вашиот училница, канцеларија, творецот простор, или workspace со помош на Креирање на Простор Мини-Центар од извори на Учење.Инспириран од нашите популарни Креирате-a-Простор за Складирање Центар, ова помали преземе во врска со класичен дизајн е совршен за помали простори низ целиот дом, канцеларија, училница, или создателот простор—без разлика дали се на врвот на поднесување кабинет, веднаш до уметност caddy, или на работ на вашето биро, на Create-a-Простор Мини-Центар носи цел да се дури и tightest хаотичен простор.Секој организатор доаѓа со 3 отстранлив прегради—две квартал прегради кои се подготвени да ги собере сите на вашиот пенкала, маркери, или други мала канцеларија essentials, и една половина преграда кои можат да имаат поголеми резерви.Ако треба да се земе работите во движење, на Create-a-Простор Мини-Центар, исто така, доаѓа со трајни лесно да се носи се справи, чија интуитивен дизајн го прави носи организатор од едно место до следниот двете едноставни и удобни.

Основни карактеристики

Најдобри понуди