• Обновено
YMXDHZ Премиум Милениче Превозникот Мека Двострано за Кучиња Преносни Пријатно Патување Милениче Торба, столче Безбедно Превозникот

YMXDHZ Премиум Милениче Превозникот Мека Двострано за Кучиња Преносни Пријатно Патување Милениче Торба, столче

Rating 
DEN 1473.60

Залиха
Во магацинот.

Вграден - Во безбедност на поводник, мрежа панели & вентилација дупки, мека перат подлога, врвот& страна записи за максимална пристапност.Обезбедување на екстра голем капацитет, Мали домашни миленици, како што се мали кучиња може да биде лесно да се задржи во превозници.Висок квалитет на Оксфорд ткаенина, водоотпорен и влага-доказ, уредни линија, издржливи и отпорни на залак.Најголемиот одговара за 14. 3 фунти на пет кучиња, еден еко - пријателски начин на живот.Практично дизајниран, satchels, и кеси се одлични за чување на вашиот кожен пријател со вас на сите ваши авантури.Спецификации : Боја : сива bluesize : 43. 5x 26. 5x 29 см Горниот дел дупка : 26x 16 cm Применливи тежина : препорачана во рок од 14. 3 lb Weight : 1800g Style : portable Material : Оксфорд ткаенина + Хексагонална net Structure : свитлива, со двојна употреба мат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди