• Обновено
9/16-18 x 1/2 Фина Тема Socket Set Завртка Првенство Точка од Легиран Челик Црна Оксид Pk 5

9/16-18 x 1/2 Фина Тема Socket Set Завртка Првенство Точка од Легиран Челик Црна Оксид Pk 5

Rating 
DEN 213.84

Залиха
Во магацинот.

Socket set завртки, или копачка завртки, најчесто се користи за да се обезбеди pulleys да шахти, socket set завртки се генерално без глава и остатокот рамна со или под површината на апликацијата.Ако имате било какви прашања или сомнежи, или ако вашите барања вклучуваат специфични димензии, ве молиме контактирајте со нас пред ставање на својата цел.ПРОИЗВОД SPECIFICATIONSPart # : 0000-112762 Fastener Тип : Socket Set Завртка Првенство Point Size Опис : 9/16"-18 x 1/2"Дијаметар/Номинална Големина : 9/16"Должина : 1/2"Клуч Големина/Низ Станови : 0.ASMC Индустриски нуди сеопфатен избор индустријата, автомобилската и градежната сврзувачки елементи.250"Точка со Дијаметар : 0.Спецификации овозможи tolerances во димензии и форма, која може да варира од многу многу.

Основни карактеристики

Најдобри понуди