• Обновено
4 Парчиња Вакцина Картичка Заштитници Faux Кожа Вакцина Карта Сопствениците СТП Кожа Картичка Заштитници Бизнис Картичка Капаци за да се Обезбеди Вашиот 4 x 3 Инчен Ва

4 Парчиња Вакцина Картичка Заштитници Faux Кожа Вакцина Карта Сопствениците СТП Кожа Картичка Заштитници Бизнис

Rating 
DEN 335.76

Залиха
Во магацинот.

Практична капаци сет : ќе добиете 4 вакцина капаци; картички на сликите се за демонстрација цели, и не се вклучени во пакет; Оваа вакцина заштитна маска комбинација има 2 бои, вклучувајќи бои кои може да ги исполни вашите естетски потреби и може да се разликуваат вашите картички од оние на другите колеги и пријатели.Одржливи материјали : овие вакцинација картичка заштитници се направени на СТП кожа, кои се носат-отпорни, и водоотпорен, силна и можат да траат долго време без да се прекрши под нормални користи; Овие faux кожа картичка заштитници може да се чува содржината безбедно и сува.Погоден толпата : овие СТП вакцина карта сопствениците ќе биде од голема помош за наставници, ученици, студенти волонтери, медицински сестри, лекари, полицијата, државни функционери, канцеларијата на работниците, и повеќе; на Екранот вакцинација картичка во авиокомпании, продавници, канцеларии, училишта и други места со овие картичка заштитници за брз влез.Големина информации : големината на овие вакцина картичка заштитници може да варира, па ве молиме да проверите на мерењата пред да нарачате; Овој сет на вакцина за држачот работи малку голем, фитинг до картички на 4 x 3 инчи, па вакцина картички од иста или помали димензии, лесно може да се вметне во картичката на сопствениците.Широко се применува : во прилог на своите апликации да вакцина картички, овие убави и исклучителна СТП кожа карта сопствениците, исто така, се погодни да содржат важни мали документи, како што поминува, студентски картички, ID картички, кредитни картички, авионски билети, интернат поминува, багаж ознаки, итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди